WARSZTAT MECHANICZNY

HUBERT GRABOWSKI

Get Adobe Flash player

KONTAKT

DOJAZD


Od OPOLA

Od ronda wybierasz drogę Nr. 46, kierunek: Warszawa, Częstochowa, Ozimek. Z Opola wyjeżdżasz przez Opole-Gosławice, dalej: Lędziny, Dębska Kuźnia. Jedziesz lasem i około 3km przed Ozimkiem należy skręcić w prawo kierunek Przywory. Kolejno przejeżdzasz przez tory kolejowe aż do miejscowości Schodnia Nowa. Następnie jakieś 400m prostro i skręcasz w lewo, jesteś na ulicy Danieckiej. Minąwszy po prawej stronie kościół katolicki, dojeżdzasz do torów kolejowych i przed nimi skręcasz w prawo, 200m prosto i znowu w prawo. Jesteś w RAKO! Trasa czasowo zajmuje w zależności od natężenia ruchu 20 - 30 minut.

 

Od Wrocławia

Jadąc od Wrocławia nie musisz już pchać się przez Opole! Przed Opolem w miejscowości Wrzoski skręć na lewo na nową obwodnicę, obierając kierunek: Kraków. Nie skręcając na żadnym ze skrzyżowań dojedziesz w końcu do skrzyżowania prowadzącego na lewo, kierunek Warszawa, Częstochowa, Ozimek i dalej przez Lędziny jak w trasie przez Opole.

 

Od Gliwic

Od tej strony najbardziej popularna trasa prowadzi drogą Nr. 901, kierunek Olesno. Prowadzi ona przez Pyskowice, do Zawadzkiego. Po przebyciu Zawadzkiego przejeżdżasz skrzyżowanie na wprost kierując się przez Kolonowskie do Ozimka. W Ozimku dojeżdżajc do marketu PLUS skręć w lewo tak abyś miał go porawej stronie. Jedziesz prosto, mijasz PKP następnie pierwsze tory kolejowe. Skręcasz w lewo znowu przez tory, za nimi w lewo, potem 200m prosto i w prawo. Jesteś w RAKO!

 

 

 

 

 

Adres

46-040 Ozimek, ul.Dworcowa 1

Tel: 077/402 63 16

FAX: 077/402 63 15

Mobile: 0 601 51 82 49

E-mail:

NIP: 754-001-07-15

W ofercie wózki :


Najczęściej szukane tagi :

Rako, warsztat, warsztat mechaniczny, Rako warsztat, Hubert Grabowski, Rako Grabowski